Warning: Undefined array key "lng" in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php on line 9 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php:9) in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 5 Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 38
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 7 | Frederik Jepsen | Lyngby | 00:43:370 |
2 | 1 | Philip Knudsen | Lyngby | 00:45:197 |
3 | 3 | Marcus Steenfeldt Blem | Vallensbæk | 00:47:518 |
4 | 2 | Kristian Kamper Kristensen | Nybro-Furå | 00:48:130 |
5 | 4 | Anders Kristensen | Kolding | 00:50:974 |
6 | 9 | Sofus Dalby | KKK 361 | 00:51:694 |
7 | 5 | Mads Blom Larsen | Esrum | 01:00:386 |
8 | 6 | Max Albertsen | Holte | 01:06:974 |
8 | Ukendt deltager | Ej mødt |
1-5 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 8 | Bendeguz Sandor Jakab | Lyngby | 00:43:921 |
2 | 5 | Gustav Witthøfft Madsen | Køge | 00:45:909 |
3 | 1 | Hugo Lagerstam | Malmö (SE) | 00:47:889 |
4 | 4 | Felix Ilovaara | Bengtsfors (SE) | 00:49:813 |
5 | 2 | Axel Haglund | Malmö (SE) | 00:50:569 |
6 | 7 | Andreas Lysne | Bærum (NO) | 00:51:489 |
7 | 9 | Anton Milman Engelholm | KKK 361 | 00:54:277 |
8 | 3 | Elias Hollingsæter | Bærum (NO) | 00:59:185 |
9 | 6 | Tobias Brüggert | Kolding | 01:16:873 |
1-5 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Philip Bryde | Hellerup | 00:42:486 |
2 | 2 | Lukas Solne | Silkeborg | 00:43:090 |
3 | 9 | William Åkerlund | Pagaj | 00:43:330 |
4 | 7 | Johan Fjeldvig | Vejle Å | 00:45:262 |
5 | 3 | Silas Dupont | Silkeborg | 00:45:646 |
6 | 6 | August Zwinge Steen | Hellerup | 00:46:694 |
7 | 1 | Nikolaj Bryde | Hellerup | 00:46:898 |
8 | 8 | Hans Conrad Grøfte Kildsgaard | Holte | 00:47:106 |
9 | 5 | Mads Pold | Pagaj | 00:55:182 |
1-5 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 8 | Sofus S. Askaa | KKK 361 | 00:44:085 |
2 | 3 | Rasmus Aborg | Silkeborg | 00:46:473 |
3 | 6 | Gustav Bock | Hellerup | 00:47:129 |
4 | 2 | Valdemar H. Kappel | Silkeborg | 00:50:289 |
5 | 1 | Wiliam Kreutz | Vejle | 00:51:801 |
6 | 4 | Erik Persson | Malmö (SE) | 00:53:917 |
7 | 9 | Frederik Skytte Nygård | Pagaj | 00:53:929 |
8 | 5 | Hakon Munch Haraldsson | Nord | 00:56:509 |
9 | 7 | Albert Flinth | Holte | 00:59:053 |
1-5 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 5 | Kristoffer Mjelstad | Njørd (NO) | 00:47:886 |
2 | 3 | Noah Dyekjær Pedersen | Silkeborg | 00:47:982 |
3 | 8 | Benjamin Merrild | Vejle Å | 00:49:174 |
4 | 2 | Malte Ohrås | Malmö (SE) | 00:51:050 |
5 | 1 | Kristoffer Willum Kristiansen | Esrum | 00:55:058 |
6 | 4 | Andreas Hoffmann | Skovshoved | 00:55:710 |
7 | 6 | Sverre Langslet | Bærum (NO) | 00:55:886 |
8 | 7 | Gustav Skau | Kolding | 00:59:642 |
1-5 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 7 | Jeppe Maretti | Silkeborg | 00:45:211 |
2 | 6 | Ludvig Schmidt | Hellerup | 00:45:711 |
3 | 5 | Oskar Schaufuss | Silkeborg | 00:45:727 |
4 | 8 | Aslak Næss Jensen | Bærum (NO) | 00:47:791 |
5 | 4 | Søren Petersen | Nibe | 00:49:511 |
6 | 2 | Lucas Scharff-Poulsen | Nord | 00:54:355 |
7 | 1 | Markus Fly Jørgensen | Skovshoved | 00:54:823 |
8 | 3 | Valdemar Jørgensen | ARK | 01:01:907 |
1-5 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mark Pedersen | Maribo | 00:45:958 |
2 | 4 | Mads Bressendorf Andersen | Vallensbæk | 00:46:946 |
3 | 8 | Christoffer Frøstrup | KKK 361 | 00:47:870 |
4 | 3 | Oskar Bendixen | Hellerup | 00:48:774 |
5 | 2 | Frederik Uth | KKK 361 | 00:51:498 |
6 | 6 | Jonathan Moon | KKK 361 | 00:53:014 |
7 | 5 | Sebastian Ravn Sørensen | Vejle | 00:55:306 |
8 | 7 | Valdemar Wandi Kynde | Kolding | 01:00:122 |
1-5 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Du ser nu indhold relateret til landende: