Warning: Undefined array key "lng" in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php on line 9 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php:9) in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 5 Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 38
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 6 | Lærke Langelund | Silkeborg | 00:46:607 |
Mia Christiansen | Maribo | |||
2 | 5 | Astrid Reinholt | Lyngby | 00:48:775 |
Maria Wander | Hellerup | |||
3 | 2 | Anne Sofie Krogh Jensen | Holte | 00:48:983 |
Stella Glüsing Winther | Holte | |||
4 | 1 | Emilie Duhn Kruse | Nybro-Furå | 00:49:239 |
Sofie Lange | Nybro-Furå | |||
5 | 7 | Kristine Rohde | Silkeborg | 00:49:451 |
Mille Bjerremand Andersen | Silkeborg | |||
6 | 3 | Elise Markussen | KKK 361 | 00:52:767 |
Sara Neermann | Vejle Å | |||
9 | Ukendt deltager | Ej mødt | ||
Ukendt deltager | ||||
4 | Manon Witomski | KKK 361 | Afmeldt | |
Nicoline Sølvsten Rasmussen | Pagaj | |||
8 | Johanne Krogh Bisgaard | Holte | Afmeldt | |
Olivia Christoffersen | Holte |
1-3 til A-finale.
4-7 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | Katrine Jensen | Maribo | 00:45:179 |
Sara Milthers | Hellerup | |||
2 | 9 | Anna Aas Møller | Vejle | 00:48:575 |
Karoline Nielsen | Silkeborg | |||
3 | 3 | Astrid Eichler Hansen | Silkeborg | 00:50:387 |
Julie Barnewitz Dürr | Holte | |||
4 | 8 | Anna Bisgaard | Vejle Å | 00:52:167 |
Lise Vølker Nielsen | Vejle Å | |||
5 | 6 | Mille Bjørnlund | Køge | 00:52:219 |
Sofia Bryde | Hellerup | |||
6 | 5 | Caroline Amalie Scales | Nybro-Furå | 00:52:819 |
Julie Kauffmann | Hellerup | |||
7 | 7 | Agnes Klahr | Huskvarna KK (SE) | 00:52:991 |
Rebecca Friedman | Bruunsvikens KK (SE) | |||
8 | 4 | Ella Dahl Jespersen | Hellerup | 00:57:283 |
Sophie Blomgren-Hansen | KKK 361 | |||
9 | 2 | Pernille Herger Lindgren | Bærum (NO) | 00:57:791 |
Tiril Stangebye-Hansen | Bærum (NO) |
1-3 til A-finale.
4-7 og 1 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Du ser nu indhold relateret til landende:
Du er her: Velkommen > Begivenheder > 2018-04 > Copenhagen Spring Regatta 2018 > Piger U16 K2 200m Indledende heats