Warning: Undefined array key "lng" in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php on line 9 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php:9) in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 5 Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 38
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 6 | Mathilde Roed | Køge | 02:08:260 |
2 | 7 | Julie Borup Olsen | Sorø | 02:09:880 |
3 | 10 | Sara Bachvarova | Limfjorden | 02:11:464 |
4 | 4 | Laura Ljungholm | Køge | 02:12:680 |
5 | 1 | Thea Røsten | Strand KK (NO) | 02:14:152 |
6 | 2 | Rebecka Gustavsson Lönnroth | Nyköping (SE) | 02:16:652 |
7 | 3 | Paula Sackbrock | Jönköping (SE) | 02:19:264 |
8 | 8 | Julianne H Halvorsen | Njørd (NO) | 02:21:224 |
9 | 9 | Ida Carlsson | Vestervik (SE) | 02:21:273 |
10 | 5 | Andrea Jespersen | Hellerup | 02:25:568 |
1-6 og 3 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Frederikke Hauge Matthiesen | Lyngby | 02:05:124 |
2 | 8 | Caroline Emilie Faurschou | Silkeborg | 02:11:744 |
3 | 5 | Elise Erland | Tysvær KK (NO) | 02:13:808 |
4 | 2 | Cecilie Ebbesen | Skovshoved | 02:17:088 |
5 | 7 | Freja Møbjerg | Nybro-Furå | 02:17:828 |
6 | 10 | Anna Arvad | Vejle | 02:19:588 |
7 | 9 | Vera Rockström | Vaxholm KS (SE) | 02:23:200 |
8 | 6 | Marthine Lindgren | Bærum (NO) | 02:26:328 |
9 | 1 | Marie Toppenberg | Maribo | 02:42:140 |
10 | 3 | Caroline Rafn Christensen | Holte | 02:46:184 |
1-6 og 3 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 6 | Helene Fabrin-Brasted | Vallensbæk | 02:09:732 |
2 | 7 | Karoline Bergendorf | Esrum | 02:11:404 |
3 | 4 | Matilde F. Christensen | Silkeborg | 02:13:068 |
4 | 8 | Lærke Petersen | Nibe | 02:13:976 |
5 | 1 | Laura Christensen | Sorø | 02:15:068 |
6 | 2 | Jonna Ilovaara | Bengtsfors (SE) | 02:19:712 |
7 | 3 | Elsa Ohrås | Malmö (SE) | 02:30:584 |
8 | 5 | Alva Johansson | Huskvarna KK (SE) | 02:30:816 |
9 | 9 | Malin Paulsen | Laksevåg (NO) | 02:32:220 |
1-6 og 3 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | Emilie Markussen | KKK 361 | 02:14:133 |
2 | 3 | Agnes S. Borggaard | Maribo | 02:15:497 |
3 | 1 | Thea Sander | Malmö (SE) | 02:16:201 |
4 | 4 | Marte Løseth | Bærum (NO) | 02:16:309 |
5 | 8 | Ebba Thor | Bengtsfors (SE) | 02:18:653 |
6 | 5 | Linn Sofie Toppe | Njørd (NO) | 02:22:705 |
7 | 7 | Malin Andersson | Nyköping (SE) | 02:25:637 |
8 | 9 | Lærke Dam Sørensen | KKK 361 | 02:37:181 |
6 | Vendela Kühne | Fagervik (SE) | Ej mødt |
1-6 og 3 bedste tid(er) til semi-finale.
Resten ud.
Du ser nu indhold relateret til landende:
Du er her: Velkommen > Begivenheder > 2018-04 > Copenhagen Spring Regatta 2018 > Damer U18 K1 500m Indledende heats