Warning: Undefined array key "lng" in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php on line 9 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/modules/country/files/index.php:9) in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 5 Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /customers/f/1/1/youpaddle.org/httpd.www/!admin/cms_core.php on line 38
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 5 | Frederikke Hauge Matthiesen | Lyngby | 00:49:333 |
2 | 3 | Laura Ljungholm | Køge | 00:50:881 |
3 | 6 | Cecilie Ebbesen | Skovshoved | 00:51:985 |
4 | 4 | Matilde F. Christensen | Silkeborg | 00:52:965 |
5 | 8 | Linn Sofie Toppe | Njørd (NO) | 00:54:205 |
6 | 10 | Paula Sackbrock | Jönköping (SE) | 00:54:213 |
7 | 7 | Freja Møbjerg | Nybro-Furå | 00:54:389 |
8 | 1 | Thea Røsten | Strand KK (NO) | 00:55:465 |
9 | 2 | Jonna Ilovaara | Bengtsfors (SE) | 00:55:769 |
10 | 9 | Marthine Lindgren | Bærum (NO) | 00:56:841 |
1-3 til A-finale.
4-6 til B-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Caroline Emilie Faurschou | Silkeborg | 00:48:829 |
2 | 6 | Julie Borup Olsen | Sorø | 00:49:353 |
3 | 5 | Emilie Markussen | KKK 361 | 00:50:673 |
4 | 8 | Malin Andersson | Nyköping (SE) | 00:51:389 |
5 | 7 | Vera Rockström | Vaxholm KS (SE) | 00:52:917 |
6 | 3 | Anna Arvad | Vejle | 00:53:577 |
7 | 9 | Ida Carlsson | Vestervik (SE) | 00:53:625 |
8 | 2 | Agnes S. Borggaard | Maribo | 00:53:905 |
9 | 1 | Alva Johansson | Huskvarna KK (SE) | 00:58:721 |
1-3 til A-finale.
4-6 til B-finale.
Resten ud.
Placering | Bane | Navn | Klub | Tid |
---|---|---|---|---|
1 | 5 | Helene Fabrin-Brasted | Vallensbæk | 00:50:009 |
2 | 4 | Karoline Bergendorf | Esrum | 00:50:553 |
3 | 7 | Ebba Thor | Bengtsfors (SE) | 00:50:581 |
4 | 8 | Rebecka Gustavsson Lönnroth | Nyköping (SE) | 00:51:061 |
5 | 6 | Sara Bachvarova | Limfjorden | 00:51:965 |
6 | 9 | Marte Løseth | Bærum (NO) | 00:52:673 |
7 | 1 | Laura Christensen | Sorø | 00:55:181 |
8 | 3 | Thea Sander | Malmö (SE) | 00:55:213 |
9 | 2 | Julianne H Halvorsen | Njørd (NO) | 00:55:489 |
1-3 til A-finale.
4-6 til B-finale.
Resten ud.
Du ser nu indhold relateret til landende:
Du er her: Velkommen > Begivenheder > 2018-04 > Copenhagen Spring Regatta 2018 > Damer U18 K1 200m Semi-finaler